RK73H1JTTD2491F
MFR.Part #
RK73H1JTTD2491F
JLCPCB Part #
C2479548
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS