RN73R2BTTD7412A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD7412A10
JLCPCB Part #
C3978317
Description
-55℃~+155℃ 250mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS