RN73H2ATTD1600C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1600C50
JLCPCB Part #
C4118365
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS