RN73H2ETTD4171D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4171D10
JLCPCB Part #
C4357098
Description
250mW 4.17kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS