RN73H2ATTD1582B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1582B50
JLCPCB Part #
C4052731
Description
125mW 15.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS