RN731JTTD2461A05
MFR.Part #
RN731JTTD2461A05
JLCPCB Part #
C4149027
Description
-55℃~+155℃ 2.46kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS