RN73H2ATTD1490B05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD1490B05
JLCPCB Part #
C4232968
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 149Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS