SG73P2ERTTD57R6F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD57R6F
JLCPCB Part #
C5915226
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS