HV732BTTD3324F
MFR.Part #
HV732BTTD3324F
JLCPCB Part #
C4310864
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS