RN73H2ATTD1471C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1471C10
JLCPCB Part #
C2568509
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS