RK73B3ATTE135J
MFR.Part #
RK73B3ATTE135J
JLCPCB Part #
C2580353
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS