RN731JTTD1651F100
MFR.Part #
RN731JTTD1651F100
JLCPCB Part #
C3921062
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS