RK73G2BTTD1502D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BTTD1502D
JLCPCB Part #
C5725308
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS