RN732ATTD2210B10
MFR.Part #
RN732ATTD2210B10
JLCPCB Part #
C4321674
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS