RN73H2ATTD1400F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1400F10
JLCPCB Part #
C4000299
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS