RN73H1JTTD1142F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1142F10
JLCPCB Part #
C3969586
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS