RN73H2ATTD13R7D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD13R7D50
JLCPCB Part #
C3940138
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS