RN73H2ETTD13R7D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD13R7D50
JLCPCB Part #
C4171559
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS