RN73H1ETTP65R7F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP65R7F50
JLCPCB Part #
C2515283
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 65.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS