RN73H2ATTD1373B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1373B10
JLCPCB Part #
C4070977
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS