RN732ATTD4302D25
MFR.Part #
RN732ATTD4302D25
JLCPCB Part #
C3928773
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS