RN73H2ATTD1321D100
MFR.Part #
RN73H2ATTD1321D100
JLCPCB Part #
C2513383
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS