SR731JTTDR475F
MFR.Part #
SR731JTTDR475F
JLCPCB Part #
C2599694
Description
-55℃~+150℃ 250mW 475mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS