CR0805AFX-1501ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805AFX-1501ELF
JLCPCB Part #
C19947055
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS