RN73H2ATTD1271B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1271B10
JLCPCB Part #
C4047374
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS