RN732ATTD5112B50
MFR.Part #
RN732ATTD5112B50
JLCPCB Part #
C4101888
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS