SG73S2ETTD361G
MFR.Part #
SG73S2ETTD361G
JLCPCB Part #
C4037374
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS