RK73H1ERTTP24R9F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP24R9F
JLCPCB Part #
C2599003
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS