RN73R2ETTD1823F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1823F100
JLCPCB Part #
C4114235
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS