SG73G2ATTD1871D
MFR.Part #
SG73G2ATTD1871D
JLCPCB Part #
C7359302
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS