ERJ-PB6D6043V
MFR.Part #
ERJ-PB6D6043V
JLCPCB Part #
C2086553
Description
-55℃~+155℃ 200mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS