RN73H2ATTD1072A25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1072A25
JLCPCB Part #
C4204179
Description
10.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS