Y11723K48000T0R
MFR.Part #
Y11723K48000T0R
JLCPCB Part #
C6618013
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.48kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount