RN73R2BTTD9422C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD9422C50
JLCPCB Part #
C3985240
Description
-55℃~+155℃ 250mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS