RN73H1JTTD90R9F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD90R9F100
JLCPCB Part #
C4217968
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS