RN73H1JTTD30R9F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD30R9F100
JLCPCB Part #
C4187168
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS