RK73B1JRTTD113G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD113G
JLCPCB Part #
C2598388
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS