RK73G1JTTD1052C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1052C
JLCPCB Part #
C2580691
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS