SG73S1JTTD4873D
MFR.Part #
SG73S1JTTD4873D
JLCPCB Part #
C6678665
Description
-55℃~+155℃ 200mW 487kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS