RN73H1JTTD8983C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8983C25
JLCPCB Part #
C4078709
Description
100mW 898kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS