SG73S2BTTD9R1J
MFR.Part #
SG73S2BTTD9R1J
JLCPCB Part #
C4158547
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS