PLT0603Z1872LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z1872LBTS
JLCPCB Part #
C3936014
Description
-55℃~+125℃ 150mW 18.7kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount