RN73H1JTTD8983D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8983D50
JLCPCB Part #
C3925254
Description
100mW 898kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS