RN73H1JTTD8980C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8980C10
JLCPCB Part #
C4018055
Description
-55℃~+155℃ 100mW 898Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS