RN73H1JTTD8202F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8202F10
JLCPCB Part #
C3940306
Description
100mW 82kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS