SG73S2BRTTD7680D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD7680D
JLCPCB Part #
C6296367
Description
-55℃~+155℃ 333mW 768Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS