HPC1/2CT52A102K
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HPC1/2CT52A102K
JLCPCB Part #
C413753
Package
Plugin,D3.5xL11mm
Description
-40℃~+200℃ 1kΩ 200V 500mW Ceramic Resistor ±10% 插件,D3.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS