RN732BTTD1142D100
MFR.Part #
RN732BTTD1142D100
JLCPCB Part #
C4076330
Description
-55℃~+155℃ 11.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS