RK73G1JRTTD3400D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD3400D
JLCPCB Part #
C6270398
Description
-55℃~+155℃ 100mW 340Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS