RN732BTTD83R5B25
MFR.Part #
RN732BTTD83R5B25
JLCPCB Part #
C6277281
Description
-55℃~+155℃ 125mW 83.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS